Quanloop arba investicijos nuo 1 euro vienai dienai

Paskutiniais mėnesiais pradėjus nemažai domėtis, investuoti ir galiausiai pačiam rašyti apie p2p ir netik investicijas, nenuostabu, kad susijusias reklamas pradėjo mesti ir Facebook. Viena iš jų – Quanloop.com. Tai estų valdomas fondas, kuris skolinasi pinigus iš investuotojų ir patys paskolina savo tarpininkams partneriams – lizingo ar faktoringo įmonėms ir kas labai įdomu „crowdfunding” kompanijoms. Veikla atrodo įdomi ir rizikinga, tačiau surizikavau persivesti 10 eu pabandymui.

Keliaukime prie tolimesnių įdomybių: platformoje galima skolinti nuo 1 euro ir nuo 1 dienos. Po šio termino galima prašyti išmokėti įneštus pinigus. Tiesa, uždirbtos palūkanos išmokamos 1 kartą per mėnesį – 15 dieną.

Kita įdomybė, kad puslapis leidžia pasirinkti už kokias palūkanas norite skolinti, taip pat kiek pinigų skirti saugioms, vidutinio saugumo ir rizikingoms investicijoms. Tai galima keisti kasdien slankiojat slankmatį

Platformą naudoju nuo kovo 15d ir kol kas rezultatai yra tokie:

Nors visomis dienomis sąskaitoje gulėjo tie patys 10 eu, tačiau kai kuriomis dienomis buvo nepilnai išnaudojami – manau dėl to, kad buvo nustatyti per aukšti procentai, visiems investicijų neužteko ir atsirado kas sklonino pigiau.

Na ir galiausiai dar vienas įdomus dalykas: norint prisiregistruoti ir vėliau prisijungti tereikia tik el.pašto paskyros (nereikia slaptažodžių) – prisijungiant tiesiog atsiunčiama nuorodą į el.paštą. Platforma taip pat neprašo pasitvirtinti narystę iki 15000 eu sumos – galimas požymis, kad visgi platforma nėra legali. Na bet pamatysime ateityje.

Toliau planuose pasitikrinti, ar platforma nėra „scamas” ty. išmoka (išsiimti depozitą) ir galbūt grįžti su kažkiek didesne suma. Sekite naujienas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.